Classic – w kasecie z płaskimi prowadnicami

Roleta Vegas Classic – klasyczna elegancja. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. wnętrza. System Classic wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.  

 

 


 

 

 

 

Profil – w kasecie z przestrzennymi prowadnicami (system przyklejany)

Roleta Vegas Profil to system całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest przyklejana do profilu okna, a prowadnice do listew przyszybowych. Nowatorska listwa adaptacyjna, zatrzaskowo łącząca profil rolety ze skrzydłem okiennym pozwala zdjąć roletę z okna bez konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej.

 

 

 

 

 

Mini – bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym

Vegas Mini to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.

 

 

 

Plus – roletka wolnowisząca (bez prowadnic)

Plus to roletka wolnowisząca bez kasety i prowadnic, zalecana do montażu przed wnęką okienną (na ścianie). Ze względu na rozmiar mechanizmów nie polecamy tej wersji do montażu na skrzydłach okiennych. Rolety Plus doskonale nadają się do zasłaniania większej powierzchni np.całej wnęki okiennej. Idealne zarówno do mieszkań prywatnych jak i budynków użyteczności publicznej tj. szkoły, biblioteki, biura.